Ogłoszenie

UWAGA1 Obecnie na forum jest remont. Nie dzdiw się więc gdy coś nie będzie się wyświetlało lub odwrotnie. Skończy się pod koniec września.

#1 2012-01-29 16:06:22

napompowany

New member

Zarejestrowany: 2012-01-29
Posty: 1
Punktów :   

Forum o Pompkach

Nazwa - Napompowani

Opis
  Forum napompowani.ugu.pl postanowiłem postawić na skrypcie punbb ponieważ jest szybki lekki i dość ładnie i schludnie chodzi i co najważniejsze jest łatwy dla potencjalnego użytkownika, który do mnie zawita.  Skąd pomysł na forum hmmmm stąd że w polskim internecie na próżno szukać, for o tematyce jak uprawiać pompki. Może są fora gdzie opiszą tobie lakonicznie tak rób ręce tak nogi tak tamto itp, albo z wielkim żalem odpiszą poszukaj w google. Wiele osób nie wie jakie pompki są dla zdrowia znakomite i jeszcze więcej nie wie jak je dobrze wykonać. Dlatego postanowiłem założyć forum dla każdego kto chce uprawiać pompki, od dziecka po starszą kobietę, pomóc w sposób rzeczowy i dokładny , na forum są kategorie poukładane w sposób zrozumiały schludny i trafiający do użytkownika.Forum postawiłem dopiero 2 dni temu więc proszę nie dziwić sie ze jest puste jak kociołek krasnala za tęczą  


Adres forum      www.napompowani.ugu.pl


Rozwijając powyższa myśl:

Forum napompowani.ugu.pl postanowiłem założyć z własnej inicjatywy ponieważ bardzo cenie pompki jako ćwiczenie. W polskim internecie  próżno szukać for o tematyce związanych z pompkami, dlaczego ponieważ wiele osób uważa to ćwiczenie za mało popularne i promują siłownie itp. Owszem jeżeli wygogluje się "pompki, pompki na krzesłach, pompki ćwiczenia" zobaczymy kilka stron gdzie są posty związane z tym ćwiczeniem. Jednak nadal nie ma tego jedynego forum o tym sporcie, o tym ćwiczeniu. Dlatego forum napompowani.ugu.pl jest pierwszym forum w Polsce o tej tematyce. Zadaniem forum będzie promowanie, tego jakże wspaniałego ćwiczenia w zapomnianego na rzecz innych nowych i innowacyjnych ćwiczeń.

Nasze forum będzie pomagać osobom chcącym nauczyć się jak poprawnie wykonywać to ćwiczenie. Oraz będziemy chcieli złączyć sympatyków tego ćwiczenia w jednym miejscu jakim jest to forum.

Rejestrując się na forum dowiesz się:

- jaki rodzaj pompek jest przeznaczony na daną partie mięśni,
- co pompki dadzą czego nie da tobie inne ćwiczenie,
- uzyskasz pomoc w ułożeniu treningu,
- dowiesz się jakie akcesoria stosować aby spotęgować ćwiczenie, i wiele innych cennych porad.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRowy kwatery materace janpol Bezpłatna porada prawna Londyn