Zareklamuj swojego bloga lub forum. Nic nie stracisz więcej zyskasz.

Zareklamujsie.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA1 Obecnie na forum jest remont. Nie dzdiw się więc gdy coś nie będzie się wyświetlało lub odwrotnie. Skończy się pod koniec września.

#1 2012-09-25 04:20:08

BelzeB9

New member

Zarejestrowany: 2012-07-27
Posty: 5
Punktów :   

Zapraszam na forum wielotematyczne

Witam jestem Nestrox chcę wam zaprezentować forum wielotematyczne forum jest pod opieką ekipy NTX, "NTX" to zrzeszenie ludzi którzy robią poradniki zbierają newsy ze światów od muzyki po hacking, na forum znajdziesz , kategorie muzyczną i filmową gdzie są zamieszczane najnowsze newsy, jest kategoria dla grafików można tam napisać zlecenie na zrobienie sygnatury buttonu loga ikon rang i tp zlecenie może przyjąć każdy a może chciał byś pokazać swoje pracę zapodaj je nam w dziale forum "Prace Graficzne" znajduje się też forum o dyskusjach graficznych,
Webmastering wszystko co tyczy się tworzenia stron internetowych masz jakiś problem szukasz stylu albo nie wiesz jaki silnik by był dla ciebie odpowiedni napisz mi tu my ci pomożemy, mamy też dyskusje na temat hostingów gier zdjęć plików stron internetowych, dyskusje na temat gier online xbox i gier na pc, możesz też zareklamować swoje forum ale reklamowanie for o wielotematycznych jest zakazane możesz reklamować fora o grach, podróżach, zwierzętach, zainteresowaniach, komputerach i pomocach, filmach lub serialach, dotyczące stron internetowych, znajdziesz u nas też wiele konkursów poznasz ciekawych ludzi zawrzesz znajomość które ci pomogą w zasłynięciu w internecie, Posiadamy też poradniki różnego rodzaju, Serdecznie zapraszam na nasze forum myślę że się wam spodoba i zostaniecie z nami na dłużej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltorby papierowe do cateringu agroturystyka Lubelskie Calominal