Zareklamuj swojego bloga lub forum. Nic nie stracisz więcej zyskasz.

Zareklamujsie.pun.pl

Ogłoszenie

UWAGA1 Obecnie na forum jest remont. Nie dzdiw się więc gdy coś nie będzie się wyświetlało lub odwrotnie. Skończy się pod koniec września.

#1 2013-09-29 12:55:02

NOX81

New member

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 4
Punktów :   

Darmowa reklama w internecie i poza nim

Kooperacja reklamowa pomiędzy przedsiębiorcami to dużo więcej niżeli metoda darmowej reklamy. To cała strategia, styl rozumowania który znacząco zredukuje koszty ponoszone na reklamę.
Idea wygląda następująco:
- są przynajmniej dwie firmy
- wszystkie z nich, posiadają tą samą grupę docelową
- ich zasięg działalności jest taki sam albo zbliżony
- nie tworzą dla siebie konkurencji bo coś innego oferują
- polecając się nawzajem, otrzymują nowych kupujących nie tracąc swoich
- dostają dodatkowo kompana któremu zależy na wzroście ich przedsiębiorstwa

A dokładnie?

Przykładem metody darmowej reklamy opartej na niniejszej strategii jest dopisanie kolejnej pozycji do menu stron obydwu partnerów które kierują do strony firmy partnerskiej.
Napiszę na własnym przykładzie. Mam firmę reklamową. Jednym spośród moich produktów są strony www Nie mam jednak w ofercie pozycjonowania. Moim obszarem działania jest cała Polska, a grupą docelową głównie ostatnio utworzone firmy które potrzebują zaistnieć w sieci
Szukam więc przedsiębiorstwa która pozycjonuje ale nie buduje stron bo na przykład stwierdziła, że im się nie opłaci i do tego nie zajmuje się promocją.
W takiej okoliczności posiadamy tąż samą grupę docelową, taki sam obszar działania i nie stanowimy dla siebie konkurencji.
Daję więc na własnej stronie pozycję w menu "Pozycjonowanie" oraz linkuję ją do oferty Sprzymierzeńca reklamowego.
On natomiast daje element menu "Zamów stronę" i linkuje ją do mojej strony z ofertą na strony www.

Chcesz wiedzieć jak pozyskać takiego towarzysza? Odwiedź bloga darmowa reklama.
Odkryjesz tam również inne mało-znane sposoby na darmową reklamę .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl